Tot 19-12-2021 zijn de sporthallen gesloten i.v.m. de Corona-maatregelen

147349-200 draai je scherm

V4 = scheidsrechter met V4 code
V4++ = scheidsrechter met V4++ code

Waaraan moet je denken tijdens de thuiswedstrijden

Hieronder staan alle FLUITBEURTEN en TELBEURTEN.

Overzicht wedstrijden

TijdTeam thuisTeam uit1e/2e ScheidsCodeTeller
14 JAN     
19:30Sovicos HS 3VVV Delta HS 6D1 D8
19:30Sovicos DS 5VVV Delta DS 6Rob D7
21:30Sovicos DS 7Waterlanders DS 7H3 D7
21:30Sovicos DS 8Inter Rijswijk DS 8D5 D5
21:30Sovicos DS 1VOLEVO DS 3RobV4D5
21:30Sovicos HS 4Inter Rijswijk HS 7H3 H3
      
21 JAN     
19:30Sovicos HS 5GGV HS 3H1 H1
19:30Sovicos HS 2Velo HS 2D2V4D4
21:30Sovicos HS 1Inter Rijswijk HS 4Aeilt-Jan Takken Luuk
   TonV4++ 
21:30Sovicos DS 2Inter Rijswijk DS 4KonradV4Eli
21:30Sovicos DS 3SKC DS 4RobV4Harry
21:30Sovicos DS 4DEO DS 4Adam D4
      
28 JAN     
19:30Sovicos HS 3Punch HS 9D1 D1
19:30Sovicos DS 6VCO DS 3D8 D8
19:30Sovicos DS 5Kalinko DS 7H4 H4
21:30Sovicos DS 7Punch DS 9D5 D5
21:30Sovicos DS 1Kalinko DS 5RobV4D6
21:30Sovicos DS 8Monza DS 3D6 D6
21:30Sovicos HS 4Netwerk HS 2H3 H3
      
4 FEB     
19:30Sovicos HS 5SKC HS 8D3 D3
19:30Sovicos HS 2VollinGo HS 3H1V4H1
21:30Sovicos DS 2Punch DS 2LuukV4H4
21:30Sovicos DS 3DEO DS 1Ton Theo
21:30Sovicos HS 1SKC HS 2Nevobo Adam
   GaweinV4++ 
      
11 FEB     
19:30Sovicos DS 6VCS DS3D4 D7
19:30Sovicos HS 3Monza HS 4H4 D8
19:30Sovicos DS 5Kratos ’08 DS 6H4 D8
21:30Sovicos DS 7SKC DS 14D5 D6
21:30Sovicos DS 8Punch DS 11H3 H3
21:30Sovicos HS 4Netwerk HS 1D5 D5
21:30Sovicos DS 4VVV Delta DS 5H3 D6
      
18 FEB     
19:30Sovicos HS 4Timios HS 3D1 D8
19:30Sovicos DS 5VOLEVO DS 10D6 D6
21:30Sovicos DS 8VVV Delta DS 7H4 H4
21:30Sovicos DS 6Waterlanders DS 5D5 D5
21:30Sovicos DS 1Inter Rijswijk DS 3Jan S.V4D5
      
11 MRT     
19:30Sovicos DS 7VOLEVO DS 12D4 D4
19:30Sovicos HS 3Netwerk HS 3D3 D3
19:30Sovicos HS 5VOLEVO HS 6H1 D4
19:30Sovicos HS 2Timios HS 1H1V4H1
21:30Sovicos DS 3Zovoc DS 4Daan N.V4D7
21:30Sovicos HS 1VOLEVO HS 1Nevobo Nick
   Corien V4++ 
21:30Sovicos DS 4UFO DS 1H3 H3
      
18 MRT     
19:30Sovicos HS 3Velo HS 3D1 D7
19:30Sovicos DS 6Scarabee DS 2H4 D8
21:30Sovicos DS 7GGV DS 6D6 D6
21:30Sovicos DS 1Kratos ’08 DS 2Jan S.V4D5
21:30Sovicos DS 8Yaarana DS 1H3 H3
21:30Sovicos HS 4Inter Rijswijk HS 8D6 H4
      
25 MRT     
19:30Sovicos HS 5Kratos ’08 HS 9D3 D3
19:30Sovicos DS 4Monza DS 1H1 H1
21:30Sovicos HS 1Kalinko HS 1Nevobo D4
   TonV4++ 
21:30Sovicos DS 3VCO DS 1GaweinV4D4
21:30Sovicos DS 7Scarabee DS 3Theo Gert
21:30Sovicos DS 8Zovoc DS 8Rob D8 zelf
      
1 APR     
19:30Sovicos HS 3Kalinko HS 6D1 D7
19:30Sovicos DS 6SKC DS 9D1 H4
19:30Sovicos DS 5Monza DS 2Rob D7
21:30Sovicos DS 7Kalinko DS 9H3 H3
21:30Sovicos DS 1SKC DS 3RobV4D6
      
8 APR     
19:30Sovicos HS 5Punch HS 13H1 D2
19:30Sovicos HS 2Kratos ’08 HS 2D2V4D2
19:30Sovicos DS 4VOLEVO DS 9H1 H1
21:30Sovicos DS 2Habithuis | RVV DS 2BramV4D4
21:30Sovicos HS 1Zovoc HS 1Nevobo Harry
   GaweinV4++