Waaraan moet je denken tijdens de thuiswedstrijden:

  • Uiterlijk 19.00 uur moeten de velden zijn opgebouwd (om 18.30 uur kan hiermee al worden begonnen)
  • Vanaf 19.00 uur kunnen de teams inspelen
  • Precies om 19.30 uur starten de vroege wedstrijden
  • Alle scheidsrechters zijn om 19.00 uur aanwezig bij het veld waar zij moeten sluiten voor de controle van het digitale wedstrijdformulier
  • Uiterlijk om 19.15 uur zijn de tellers bij de wedstrijden aanwezig

Hiermee kunnen we waarschijnlijk voorkomen dat de 2e ronde niet later dan 21.30 uur hoeft te beginnen
Laten we er met z’n allen voor zorgen dat alle teams de gelegenheid krijgen voor het ‘spelen’ van de zgn. 3e helft.

Hieronder staan alle FLUITBEURTEN en TELBEURTEN

147349-200 draai je scherm

V4 = scheidsrechter met V4 code
V4++ = scheidsrechter met V4++ code

3 FEB     
19:30Sovicos MB 1Zovoc MB 3Florianouders
19:30Sovicos DS 5Punch DS 7D6 D6
19:30Sovicos DS 2Leython DC DS 4H1V4D6
21:30Sovicos HS 1Aspasia HS 1Nevobo1eD2
   Corien2e 
21:30Sovicos DS 6In Up Go DS 1D5 D5
21:30Sovicos HS 5In Up Go HS 2D2 D2
      
10 FEB     
19:30Sovicos MC 1Velo MC 4D4ouders
19:30Sovicos HS 3Kratos ’08 HS 6D1V4D4
19:30Sovicos DS 7VOLEVO DS 12D8 D8
19:30Sovicos DS 3Aspasia DS 2D1V4H4
21:30Sovicos HS 4Monza HS 3D3 D3
21:30Sovicos DS 1Inter Rijswijk DS 4RobV4D7
21:30Sovicos DS 4DEO DS 2H3V4H3
      
17 FEB     
19:30Sovicos MB 1Monza MB 2H1ouders
19:30Sovicos JA 1Velo JA 2H1ouders
19:30Sovicos DS 6Donar DS 1H2 D6 zelf
19:30Sovicos DS 5Velo DS 2H2H2
21:30Sovicos HS 1VVV Delta HS 1Nevobo1eD6
   Nevobo2e 
21:30Sovicos HS 2Velo HS 1D5 D5
      
10 MRT     
19:30Sovicos MC 1VVV Delta MC 2D7ouders
19:30Sovicos HS 4Zovoc HS 4D3 D3
19:30Sovicos HS 3Netwerk HS 1D1V4D1
19:30Sovicos DS 8Thor DS 4D7 D7
21:30Sovicos DS 1VVV Delta DS 2H4V4H3
21:30Sovicos DS 3VOLEVO DS 7H3V4H3
21:30Sovicos DS 4Kratos ’08 DS 4H4V4H4
21:30Sovicos DS 7Punch DS 9D8 D8
      
17 MRT     
19:30Sovicos JA 1Kalinko JA 2D8ouders
19:30Sovicos DS 5Kratos ’08 DS 7D6 D6
19:30Sovicos HS 2Zovoc HS 2H1V4H1
19:30Sovicos HS 5Kalinko HS 7D2 D2
21:30Sovicos HS 1Wereldvrede US HS 3Nevobo1eD5
   Corien2e 
21:30Sovicos DS 6Waterlanders DS 5D5 Jakub
21:30Sovicos DS 2Aspasia DS 1H2V4H2
21:30Sovicos DS 8Servylo DS 3D5 Gio
      
31 MRT     
19:30Sovicos MB 1Volevo MB 5D5ouders
19:30Sovicos JA 1PQV Westland JA 1D6ouders
19:30Sovicos HS 2VOLEVO HS 2H1V4H1
19:30Sovicos HS 5VOLEVO HS 5H1 D6
21:30Sovicos HS 1Dosko HS 1Nevobo1eRené
   Corien2e 
21:30Sovicos DS 6GGV DS 3H2 H2
21:30Sovicos DS 5Volevo DS10TheoJakub
      
14 APR     
19:30Sovicos MC 1Zovoc MC 4D8ouders
19:30Sovicos HS 4Punch HS 8D3 D8
19:30Sovicos HS 3Monza HS 2D1V4D1
19:30Sovicos DS 4TAC ’90 DS 1D3V4D8
21:30Sovicos DS 1Punch DS 3H4V4H3
21:30Sovicos DS 7GGV DS 5H4 H3
21:30Sovicos DS 3GGV DS 2H3V4D4
21:30Sovicos DS 8SKC DS 11D4 D4